Przedszkole Gminne w Rabie Wyżnej
Witamy w dziale wydarzenia

WIOSNA JUŻ ZAWITAŁA!

Zobacz obraz źródłowy

Ogłaszamy, że mamy kalendarzową WIOSNĘ ! Wprawdzie na zewnątrz jeszcze próbuje królować ZIMA, ale w naszym przedszkolu Wiosna zadomowiła się na dobre. W naszych kącikach przyrody kwitną kwiaty, kiełkują roślinki, rozwijają się listki na gałązkach, a w salach latają ptaszki, motylki, pszczółki i biedronki. Przedszkolaki przywitały Wiosnę piosenkami, wierszykami i zielonymi ubraniami. Zgodnie z tradycją wybraliśmy się nad rzekę, aby wysłać Zimę w postaci Marzanny do morza.

POWITANIE WIOSNY - GALERIA ZDJĘĆ

data dodania: 2021-03-23 20:10:23

11.03.2021 - TEATR W PRZEDSZKOLU

Zobacz obraz źródłowy

Do naszego przedszkola przyjechał prawdziwy teatr ze spektaklem „Mi sie”. Rabczański Teatr "Chrząszcz w Trzcinie" to teatr przyjazny maluchom, z muzyką graną na żywo, wnoszący dużo pozytywnych emocji, radości i wrażeń. Dla większości przedszkolaków był to pierwszy kontakt ze sceną teatralną. Dzieci wspólnie z aktorami przeżywały emocje małego misia i żywo reagowały na grę aktorów. Na koniec przedszkolaki wzięły udział w zabawie sensorycznej, która polegała na przejściu ścieżki po wybranych kolorach i fakturach.

GALERIA ZDJĘĆ ZE SPEKTAKLU

data dodania: 2021-03-13 17:21:11

03.02.2021 – BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Obraz znaleziony dla: karnawał obrazki

Zgodnie z karnawałową tradycją w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Dzieci bawiły się przy dźwiękach żywej muzyki, granej przez wodzireja. Pląsy, tańce i zabawy sprawiły wszystkim dużo radości.

KARNAWAŁOWA GALERIA ZDJĘĆ

data dodania: 2021-02-03 16:23:55

Nareszcie spadła zadawalająca nas ilość śniegu. Przedszkolaki wesoło spędzają ten zimowy czas w ogrodzie. A co tam się dzieje?

Obraz znaleziony dla: google bałwanek

Prawdziwe zimowe szaleństwo: bitwy na śnieżki, rzuty do celu, zimowe rzeźby ze śniegu i wiele radosnych zabaw. Przedszkolaki uwielbiają te zimowe aktywności.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

ZIMOWE ZABAWY W OGRODZIE - GALERIA

data dodania: 2021-01-21 19:26:24

MIKOŁAJKOWE NIESPODZIANKI

Obraz znaleziony dla: google mikołaj obrazki

Z wiadomych powodów (koronawirus :() Św. Mikołaj nie mógł osobiście zagościć w naszym przedszkolu, ale w nocy zostawił dla przedszkolaków niespodzianki. Rano 07.12. dzieci znalazły w salach nowe zabawki i słodycze. Mikołaj podarował także certyfikaty „Grzecznej Grupy” dla wszystkich grup przedszkolnych.

Przedszkolaki ucieszyły się z prezentów, a w podziękowaniu ozdobiły całe przedszkole mikołajkowymi portretami i rysunkami.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć

MIKOŁAJOWA GALERIA ZDJĘĆ

data dodania: 2020-12-08 17:54:23