PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJACH CHARYTATYWNYCH

Drodzy Rodzice wraz z dziećmi - serdecznie dziękujemy Wam za włączenie się do akcji pomocy Polakom na Litwie - zebrane w przedszkolu dary już trafiły do naszych Rodaków.  A oni sami wyrazili nam swą wielką wdzięczność za pamięć o nich i okazane serce.

Początkiem grudnia zakończyliśmy również ogólnopolską Akcję „Łańcuch Dobra”. Dzieci spisały się na medal, ale i wielu z Was drodzy Rodzice zaangażowało się w  jego tworzenie. Dziękujemy. Łańcuch osiągnął długość 562 metry!!! Cieszymy się, że zostały nim przyozdobione choinki bożonarodzeniowe w prezbiterium Kościoła Parafialnego w Rabie Wyżnej, jak  również choinka w Banku Spółdzielczym. Co więcej każdy chętny przedszkolak mógł zabrać do domu kawałek łańcuszka, aby w ten sposób pamiętać o tych nieuleczalnie chorych dzieciach. Udało się nam także zebrać do puszki 310 złotych!!!, które w całości zostały wpłacone na konto Fundacji Pro Salute zajmującej się pomocą dzieciom z dystrofią mięśniową.

A na koniec najważniejsza wiadomość:) Rekord długości kolorowego łańcucha został pobity!!!

Tegoroczny Łańcuch Dobra miał 124km 930m 92cm. W akcji uczestniczyło ponad 15913osób z całej Polski ze 138 placówek ze 102 miejscowości :)