Mały miś w świecie wielkiej literatury - ogólnopolski projekt edukacyjny 2022/23

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Mały miś w świecie wielkiej literatury". Głównym celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa przez przedszkole we współpracy z rodzicami.

Grupa Myszki zrealizowała moduł I projektu "CZYTAMY RAZEM Z MAŁYM MISIEM"

Pluszowy miś o imieniu Puszatek wędrował do domów dzieci z dzienniczkiem i zakładką do książki. Codziennie odbywało się losowanie i wylosowane dziecko zabierało misia do domu. Zadaniem przedszkolaków było zaopiekowanie się misiem, a zadaniem rodziców przeczytanie misiowi i swojemu dziecku książeczki. Każda wizyta w domach dzieci była odnotowywana w "Dzienniczku wędrówek małego misia". Wędrówkom misia towarzyszyły wielkie emocje i dzień pobytu misia Puszatka w domach był wielkim świętem dla całej rodziny. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i ciepłe przyjęcie misia w domach.

CZYTAMY RAZEM Z MAŁYM MISIEM - "MYSZKI" - GALERIA