Przedszkolna Olimpiada Sportowa w Spytkowicach 2022/23

rok temu

25 listopada w Spytkowicach miała miejsce XVPrzedszkolna  Olimpiada Sportowa zorganizowana przez Gminne Przedszkole „Stokrotka” W Spytkowicach.  Nasze przedszkole reprezentowali: Magdalena Harkabuz, Aleksandra Czyszczoń, Marcin Walkosz, Wojciech Żur, Oliwia Kowalczyk, Aleksandra Nuciak, Franciszek Antolak, Aleksander Cieślik, Wiktoria Dudzik, Kaja Koszarek, Łucja Topór, Anna Jaskowiak, Bartłomiej Teper, Kasper Mieszków, Alicja Wicherek, Lena Chlipała. Na podium stanęli: Magdalena Harkabuz I miejsce- 3 latek, Marcin Walkosz V miejsce- 3 latek, Oliwia Kowalczyk III miejsce -4 latek, Bartłomiej Teper V miejsce-5 latek, Kasper Mieszków VI miejsce- 5 latek. Wszyscy uczestnicy za udział w zawodach i sportową rywalizację otrzymali nagrody. Gratulujemy wszystkim małym sportowcom.

PRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA W SPYTKOWICACH -  WIĘCEJ INFORMACJI

OLIMPIADA SPORTOWA - GALERIA