KONKURS RODZINNY ,, POSTAĆ PANI JESIENI" 2022/23

rok temu

W okresie jesiennym został zorganizowany konkurs rodzinny pt,, Postać Pani Jesieni" Organizatorem tego konkursu były nauczycielki panie Bernadeta Stopka oraz Patrycja Kumorowska. Ilość prac przeszła najśmielsze oczekiwania. Wpłynęły 73 prace . Rodzice wspólnie z dziećmi wykazali się ogromną kreatywnością w wykonaniu postaci przestrzennej Jesieni. Trudno było wyłonić najlepsze prace. Dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkie wspaniałe dzieła sztuki, bo tak można było nazwać te fantastyczne postaci. Dzieci otrzymały nagrody, dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcia z własną Panią Jesienią. Wszystkim Rodzicom i dzieciom  bardzo dziękujemy, za chęci oraz wspaniałą twórczość artystyczną . Mamy nadzieję,  że ten czas nie był dla Rodzin stracony, tylko sprzyjał wspólnej rodzinnej integracji. Gratulujemy.