DYNIOWY ZAWRÓT GŁOWY - ROZSTRZYGNIĘTY

Grafika wektorowa Dynie, obrazy wektorowe, Dynie ilustracje i kliparty

Nazwa konkursu okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż wszystkie prace , które wpłynęły na konkurs, sprawiły dyniowy zawrót głowy. Rodzice wspólnie z dziećmi wykazali się  wspaniałą kreatywnością i pomysłowością w wykonaniu przepięknych prac iście artystycznych z udziałem dyni. Na konkurs wpłynęło 61 prac .

Wszystkie prace zostały zgromadzone na pięknej wystawce na korytarzu przedszkolnym, aby ucieszyć oczy wszystkich dzieci i ich rodziny. Aby zachować w pamięci te dzieła dyniowe pani Bernadeta Stopka zrobiła wszystkim uczestnikom konkursu sesje zdjęciową z ich pracami.  Dzieci otrzymały dyplomy imienne wraz ze zdjęciami oraz wspaniałe nagrody rzeczowe w postaci witraży plastycznych. Składamy serdeczne podziękowanie Rodzicom za wkład włożony w wykonanie tych wspaniałych prac.