103 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI- PAMIĘTAMY!!!

Fotogaleria - Kategoria: Obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości  przez Polskę w naszej parafii ? 11.XI.2019 r. - Obraz: Obchody 101 rocznicy Odzyskania  Niepodległości przez Polskę w naszej parafii ? 11.XI.2019 r. - Parafia  Zaczarnie

10 listopad to był piękny dzień dla wszystkich przedszkolaków. W przeddzień kolejnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polaków świętowaliśmy ten dzień upamiętniając  ich waleczność i bohaterstwo w obronie ojczyzny . Odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy przy fladze  państwowej , którą w sposób dostojny trzymał reprezentant najstarszej grupy Antoś Nuciak  w asyście sióstr bliźniaczek Leny i Łucji Domagała. Pani dyrektor Grażyna Świerk zawiesiła flagę na balkonie przedszkolnym, zachęcając dzieci do tego samego działania w dniu 11 listopada na balkonach naszych domów. Najstarsze przedszkolaki recytowały wiersze patriotyczne. Nastrój w przedszkolu był wyjątkowo podniosły, o czym świadczyły symbole naszego kraju umieszczone na piersiach wszystkich przedszkolaków.