PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

14.10.2021 - PASOWANIE  NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPACH: JEŻYKI, MYSZKI I SARENKI

To był  nie zapomniany dzień dla młodszych grup wiekowych. W uroczysty sposób grupy przygotowały się do tej uroczystości, kiedy staną się prawowitymi przedszkolakami. Wychowawcy przygotowali z dziećmi krótkie występy, którym przysłuchiwała się pani dyrektor, a potem nastąpiło uroczyste pasowanie i złożenie ślubowania. Po tych oficjalnych przeżyciach, nastąpiła chwila bezstresowa, kiedy dzieci mogły swobodnie się pobawić, przy muzyce wspólnie z wychowawcami. W przerwach tanecznych zajadali pyszne ciasteczka i galaretki przygotowane przez rodziców w grupie 4 latków. Dzieci otrzymały piękne upominki w postaci odznak pasowania i dyplomików. Maluszki na pamiątkę tej uroczystości otrzymały ręcznie uszyte maskotki - symbole grupy.  Wszystko utrwaliła kamera. Aby te przeżycia i radosny dzień mogli doświadczyć rodzice, wychowawczynie grup przesłały im filmy  drogą elektroniczną.