Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa - 2023/24

Trofeum, Osiągnięcie, Nagroda, Puchar

17 listopada w Spytkowicach miała miejsce XVI Międzyprzedszkolna  Olimpiada Sportowa zorganizowana przez Gminne Przedszkole „Stokrotka” W Spytkowicach.  Nasze przedszkole reprezentowali: w kategorii 3-latków: Leo Majchrowicz - I miejsce, Klemens Molek, Hania Bachleda - II miejsce, Julia Cikowska - V miejsce, w kategorii 4-latków: Rozalia Świder - V miejsce, Magdalena Harkabuz, Miłosz Kurek - II miejsce, Adam Łajka, w kategorii 5-latków: Oliwia Kowalczyk - IV miejsce, Natalia Cieplińska, Patryk Sutor, Paweł Karkula - VI miejsce . Wszyscy uczestnicy za udział w zawodach i sportową rywalizację otrzymali nagrody,  dyplomy i medale. W kategorii 3-latków nasze przedszkole otrzymało puchar. Gratulujemy wszystkim małym sportowcom.

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW - GALERIA