ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2022/2023

9 miesięcy temu
W dniu 22 czerwca 2023r. dla grup Sarenki i Słoneczka, był to ostatni pożegnalny występ, przygotowany na zakończenie roku szkolnego. Na tą uroczystość wychowawcy przygotowali z dziećmi program artystyczny pod hasłem ,, Już czas pożegnać Was..” Dzieci zaprosiły rodziców, nauczycieli oraz pracowników przedszkola na ten szczególny dzień . Wszystkie dzieci przygotowały się perfekcyjnie, indywidualnie recytując treści podsumowujące okres trzech lat pobytu w grupach przedszkolnych. Dzieci podziękowały pani dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom przedszkola za wkład włożony w wychowanie i nauczanie oraz opiekę. Wychowawcy wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć z wychowawcami oraz kolegami i koleżankami. Rodzice podziękowali pani dyrektor , wychowawcom i wszystkim nauczycielom oraz pracownikom przedszkola za wkład w rozwój edukacyjny ich dzieci.